Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 872 W, juodas - W6VS20S-180-040-70
Indeksas:
W6VS20S-180-040-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
872 W
Spalva - Juoda - ()
Techninės savybės:
Ūgis (Y): 1800 mm
Plotis (X): 400 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 457 W
- 75/65/20 °C 872 W
- 90/70/20 °C 1098 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis vidurinis
- 4xG ½” šoniniai
Aukštos kokybės, patvari dažų danga - DIN 99500
Komplekte: kabliai, montavimo rinkinys, uždarymo kištukai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius dydžio 600 x 1800 mm.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
400 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
872 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-180-040-70
1800 mm
400 mm
872 W