Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70
search
Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70 Mexen Flat VS20S radiatorių plokštė 1600 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 794 W, juodas - W6VS20S-160-040-70
Indeksas:
W6VS20S-160-040-70
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
794 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 1600 mm
Plotis (X): 400 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juodas RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 416 W
- 75/65/20 °C 794 W
- 90/70/20 °C 1000 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis vidurinis
- 4xG ½” šoniniai
Aušra kokybiška, tvirta dažų danga - DIN 99500
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždarymo kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukose pavaizduotas radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
400 mm
Aukštis
1600 mm
Gylis
70 mm
794 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-160-040-70
1600 mm
400 mm
794 W