Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70
search
Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, juodas - W114-1250-500-2300-70
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W114-1250-500-2300-70
Aukštis:
1250 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
300 W
Spalva - Juoda - ()
Mexen Kiso yra modernus elektrinis radiatorius, kurio matmenys 1250 x 500 mm, siūlantis 300 W šiluminę galią. Dėl vieno kaitinimo strypo ir korozijai atsparios dažų dangos jis yra ne tik efektyvus, bet ir patvarus. Juoda spalva ir plieninė medžiaga pabrėžia jo elegantišką dizainą. Radiatorius turi lietimu valdomą LED ekranėlį, leidžiantį lengvai nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C. Jis turi apsaugą nuo „sausos“ veiklos ir integruotą termostatą. Tokios funkcijos kaip džiovinimo opcija ir tėvų užraktas padidina jo funkcionalumą ir saugumą. Tinkamam veikimui reikalingas užpildymas vandeniu arba vandens ir glikolio mišiniu. Rinkinys taip pat apima pakabinimo elementus, montavimo rinkinį ir uždaro korki
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1250 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 64 mm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Plienas
Talpa: 3,6 l
Šiluminė galia: 300 W
Šildymo strypų kiekis: 1
Bendras kaitinimo elemento ilgis: 426 mm
Šildymo elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos lygis: IP44
Valdymas lietimu per LED ekranėlį
Papildoma apsauga nuo „sausos“ veiklos
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga atspari korozijai
Tinkamai veikti radiatorius turi būti užpildytas vandeniu arba vandens ir glikolio mišiniu
Rinkinyje: pakabinimo elementai, montavimo rinkinys ir uždaro korki
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Tėvų užraktas leidžia užrakinti kaitinimo reguliatorių
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Aukštis
1250 mm
Gylis
64 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,98%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W114-1250-500-2300-70
1250 mm
500 mm
300 W