Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20
search
Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrinis radiatorius 1250 x 500 mm, 300 W, baltas - W114-1250-500-2300-20
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W114-1250-500-2300-20
Aukštis:
1250 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
300 W
Spalva - Baltas - ()
Mexen Kiso yra modernus elektrinis radiatorius, kuris suteikia šilumą ir komfortą jūsų namuose. Dėl kompaktiškų matmenų 1250 x 500 mm puikiai tinka įvairioms erdvėms, o 300 W galia garantuoja efektyvų šildymą. Jo balta spalva ir plieninė konstrukcija suteikia modernią išvaizdą. Radiatorius turi jutiklinį LED valdymą, integruotą termostatą ir papildomą apsaugą nuo 'sausuoju' veikimu. Sensitive funkcija leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C, o Comfort leidžia džiovinti. Komplekte yra būtini montavimo priedai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1250 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 64 mm
Spalva: Balta
Medžiaga: Plienas
Talpa: 3,6 l
Šiluminė galia: 300 W
Šildymo strypų kiekis: 1
Visas šildiklio ilgis: 426 mm
Šildymo elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo kabelio ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos lygis: IP44
Jutiklinis valdymas per LED ekraną
Papildoma apsauga nuo veikimo sausuoju režimu
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari danga atspari korozijai
Radiatoriui tinkamai veikti reikalingas užpildymas vandeniu arba vandens ir, pvz., glikolio mišiniu
Komplekte: pakabinimai, montavimo komplektas ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą 40°C-65°C diapazone
- Vaikų užraktas leidžia užrakinti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Aukštis
1250 mm
Gylis
64 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montažas
Montavimo stiprumas
Universalus
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,98%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W114-1250-500-2300-20
1250 mm
500 mm
300 W