Indeksas:
W908-900-905-20
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Balta
Vožtuvo jungtys skersmuo: G 1/2"
Darbo temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Apatinis sujungimas 50 mm
Galvos sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvos spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvą iš kairės arba dešinės pusės
Apdailos spalva: Balta
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skersmens anga: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Rankovių vidinis skersmuo: 20 mm
Radiatorių sujungimų skylių tarpai: 50 mm
Apdaila susideda iš dvigubos rozetės ir dviejų rankovių
Komplekte papildomi jungtys daugiasluoksniams vamzdžiams 16x2 mm ir variniams vamzdžiams 15 mm
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Baltas
Dangtumas
Taip
19,96%