Mexen G00 termostatinis kampinis rinkinys su S danga, baltas - W901-900-909-20
search
Indeksas:
W901-900-909-20
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 termostatinis kampinis rinkinys su S danga baltos spalvos yra idealus sprendimas tiems, kurie vertina funkcionalumą ir estetiką. Pagamintas iš žalvario, pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu. Vožtuvų prijungimo skersmuo yra G 1/2" bei galvutės sriegis M30 x 1,5 mm. Maksimali darbinė temperatūra siekia 120°C, o darbinis slėgis yra 10 bar. Papildomas privalumas - apsauga nuo užšalimo esant 5°C. Danga susideda iš dviejų pavienių rozetų ir šarvuotės, kas garantuoja estetišką apdailą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Balta
Vožtuvų prijungimo skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: max 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: max 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Dangos spalva: Balta
Rozetų medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetų plotis: 65 mm
Rozetų aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Šarvuotės medžiaga: Žalvaris
Šarvuotės ilgis: 50 mm
Vidinis šarvuotės skersmuo: 20 mm
Danga susideda iš dviejų pavienių rozetų ir šarvuotės
Komplekte yra tiekimo ir atskyrimo radiatorinis vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Baltas
19,89%