Indeksas:
W908-900-905-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Auksinė
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Apatinė jungtis su 50 mm atstumu
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš dešinės arba kairės vožtuvo pusės
Dangtelių spalva: Auksinė
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinės skylės skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Jungčių atstumas radiatoriams: 50 mm
Dangtukas susideda iš dviejų rozetėlių ir dviejų rankovių
Komplektuojama su papildomais 16x2 mm daugiakartinių vamzdžių jungtimis ir 15 mm varinių vamzdžių jungtimis
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Auksas
Dangtumas
Taip
19,92%