Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20
search
Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta - W958-0300-20
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W958-0300-20
Spalva:
Baltas
Šildymo galia:
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen FA-05W elektrinė kaitinimo grzałka 300 W, balta yra patikimas prietaisas, kurio bendras ilgis yra 409 mm ir šildymo galia 300 W. Turi G 1/2" srieginį sujungimą ir apsaugos laipsnį IP44. Įrengtas LED ekranas, tėvų užraktas ir funkcijos, tokios kaip Sensitive, Comfort, Smart, ECO ir Anti-frost. Prijungimo laidas 1,5 m ir papildoma apsauga nuo darbo „sausu“ užtikrina saugumą. Puikiai tinka tiksliam ir efektyviam šildymui 30°C-70°C temperatūrų diapazone.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 409 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 310 mm
Spalva: Balta
Šildymo galia: 300 W
Veikimo įtampa: 230V/50 Hz
Prijungimo laidas: 1,5 m
Kaitinimo grzałkės sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo darbo „sausu“
Kaitinimo grzałkės funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tikslumu iki 5 laipsnių ribose nuo 30°C iki 70°C
- Smart suteikia galimybę nustatyti grzałkės savaitinę darbo grafiką
- ECO energijos taupymas per galimybę nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga, kad nebūtų užšaldytas skystis, jei temperatūra nukristų žemiau 7°C
- Tėvų užraktas leidžia užrakinti grzałkės valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Jautrus
Komfortas
Smart
ECO
Apsauga nuo užšalimo
Tėvų kontrolė
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
2 metų garantija
Serija
Šildymo galia
300 W
Spalva
Baltas
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,99%
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W958-0300-20
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()