Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20
search
Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas - W958-0600-20
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Indeksas:
W958-0600-20
Spalva:
Baltas
Šildymo galia:
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, baltas yra 600 W šildymo galingumo ir 631 mm bendro ilgio įrenginys. Dėl baltos spalvos jis tinka daugeliui vonios kambarių. Pasižymi pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip ECO energijos taupymo režimas, Comfort džiovinimo parinktis, Anti-frost apsauga nuo užšalimo ir tėvų užraktas. LED ekranas rodo darbo režimą, o temperatūros nustatymas tikslumu iki 5 laipsnių užtikrina tikslų valdymą. Šildytuvas turi IP44 apsaugos lygį ir 1,5 m ilgio jungiamąjį laidą.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 631 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Spalva: Balta
Šildymo galia: 600 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Jungiamasis laidas: 1,5 m
Srieginis šildytuvas: G 1/2"
Apsaugos lygis: IP44
LED ekranas rodo darbo režimą
Papildoma apsauga nuo "sausos" veiklos
Šildymo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tikslumu iki 5 laipsnių nuo 30°C iki 70°C
- Smart suteikia galimybę nustatyti savaitinį šildytuvo veiklos grafiką
- ECO energijos taupymas per galimybę nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo esant temperatūrai žemiau 7°C
- Tėvų užraktas leidžia užblokuoti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
600 W
Spalva
Baltas
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,93%
Indeksas:
W958-0600-20
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()