Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šalta šviesa Šalta šviesa
Indeksas:
L100-E27-2065-01x10
Strumień świetlny:
2100 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Cokolis: E27
Galia: 20 W
Ekviavalenti galia: 100 W
Šviesos srautas: 2100 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvos temperatūra: 6500K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galinamumas pritemdyti: Ne
Gaubto spalva: Pieniškas
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų kiekis pakuotėje: 10
Švietimo kampas: 220°
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos: 20 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
LED technologija
Šalta šviesa
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Informacija apie saugumą
19,87%