Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A70, 20W, Šilta - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šilta spalva Šilta spalva
Indeksas:
L100-E27-2030-01x10
Strumień świetlny:
2100 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Sriegio tipas: E27
Galia: 20 W
Lygiavertė galia: 100 W
Šviesos srautas: 2100 lm
Šviesos spalva: Šilta
Spalvų temperatūra: 3000K
Spalvų perteikimo rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojamas apšvietimas: Ne
Gaubto spalva: Pieniškas
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų skaičius pakuotėje: 10
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Apsaugos lygis: IP20
LED technologija
Šilta spalva
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Informacija apie saugumą
19,87%