Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
search
Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A70, 20W, Šalta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šalta šviesa Šalta šviesa
Indeksas:
L100-E27-2065-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
2100 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Sriegio tipas: E27
Galia: 20 W
Lygiavertė galia: 100 W
Šviesos srautas: 2100 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Gaubto spalva: Pieniška
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų skaičius pakuotėje: 6
Švietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos: 20 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Šalta šviesa
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
2100 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,79%