Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
search
Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Neutrali spalva Neutrali spalva
Indeksas:
L100-E27-1540-01x03
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A60
Sriegtas tipas: E27
Galia: 15 W
Ekivalentinė galia: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Gaubto spalva: Pieninė
Gaubto medžiaga: Plastikas
Kiekis pakuotėje: 3
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos: 15 kWh/1000 h
IP apsaugos laipsnis: IP20
LED technologija
Neutrali spalva
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
4
Informacija apie saugumą
18,7%