Mexen AL-L vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97102-1620-100
search
Mexen AL-L vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97102-1620-100 Mexen AL-L vamzdis PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97102-1620-100
Antidifuzinis 100% Antidifuzinis 100%
Indeksas:
W97102-1620-100
Skersmuo :
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()
Techniniai duomenys:
Ilgis: 100 m
Išorinis skersmuo: 20 mm
Sienos storis: 2 mm
Vidurinio sluoksnio storis: 0,23 mm
Išorinis sluoksnis: Padidinto atsparumo termiškai polietilenas
Vidinis sluoksnis: Padidinto atsparumo termiškai polietilenas
Sujungimo tipas: Suvirintas lazeriu
Maksimalus darbinis slėgis prie 20°C: 10 bar
Atsparumas dujų pralaidumui ir korozijai: 100% antiskvarbus
Linearinio išsiplėtimo koeficientas: 0,024mm/(m⋅K)
Šilumos laidumas: 0,43 W/(m²K)
Reakcija į ugnį: E klasė
Mažiausias rankinio lenkimo spindulys: 100 mm
Mažiausias lenkimo spindulys su spyruokle: 70 mm
Naudojimas:
- centrinis šildymas
- grindinis šildymas
- šaltas ir karštas vanduo
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Antidifuzinis 100%
Skersmuo
20 mm
PZH testas
19,97%
Indeksas:
W97102-1620-100
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()