Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE vamzdžiai 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100
search
Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE vamzdžiai 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE vamzdžiai 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE vamzdžiai 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100
Antidifuzinis 100% Antidifuzinis 100%
Universali panaudojimas Universali panaudojimas
Atsparumas aukštai temperatūrai Atsparumas aukštai temperatūrai
Indeksas:
W97101-1620-100
Tipas:
Vamzdis
Ilgis:
100 m
Skersmuo :
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()
Techniniai duomenys:
Ilgis: 100 m
Išorinis skersmuo: 20 mm
Sienelės storis: 2 mm
Tarpinio sluoksnio storis: 0,23 mm
Sluoksnių skaičius: 5
Išorinis sluoksnis: Polietilenas
Tarpinis sluoksnis: Aliuminis
Vidinis sluoksnis: Tinklelinis polietilenas
Susijungimo tipas: Suvirintas lazeriu išilginiu būdu
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis prie 20°C: 10 bar
Atsparumas dujų skverbčiai ir korozijai: 100% antidyfuziškumas
Linijinio išsiplėtimo koeficientas: 0,024 mm/(m⋅K)
Šilumos laidumas: 0,43 W/(m²K)
Reakcija į ugnį: Klasė E
Minimalus rankinio lenkimo spindulys: 100 mm
Minimalus lenkimo spindulys naudojant spyruoklę: 70 mm
Pritaikymas:
- centrinis šildymas
- grindinis šildymas
- šaltas ir karštas vanduo buityje
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Antidifuzinis 100%
Universali panaudojimas
Atsparumas aukštai temperatūrai
10 metų garantija
PZH Higienos Patvirtinimas
Serija
Ilgis
100 m
Skersmuo
20 mm
Tipas
Vamzdis
Saugumo informacija
Garantijos sąlygos
PZH testas
19,97%
Indeksas:
W97101-1620-100
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()