Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100
search
Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100 Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100 Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100
Antidifuzinis 100% Antidifuzinis 100%
Universali panaudojimas Universali panaudojimas
Atsparumas aukštai temperatūrai Atsparumas aukštai temperatūrai
Indeksas:
W97100-1620-100
Tipas:
Vamzdis
Ilgis:
100 m
Skersmuo :
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()
Techniniai duomenys:
Ilgis: 100 m
Išorinis skersmuo: 20 mm
Sienelės storis: 2 mm
Tarpinio sluoksnio storis: 0,23 mm
Sluoksnių skaičius: 5
Išorinis sluoksnis: Susietasis polietilenas
Tarpinis sluoksnis: Aliuminis
Vidinis sluoksnis: Susietasis polietilenas
Jungties tipas: Suvirinta lazeriu
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis prie 20°C: 10 bar
Atsparumas dujų ir korozijos pralaidumui: 100% antifuzija
Linijinio plėtimosi koeficientas: 0,024mm/(m⋅K)
Šiluminis laidumas: 0,43 W/(m²K)
Reakcija į ugnį: E klasė
Minimalus rankinio lenkimo spindulys: 100 mm
Minimalus lenkimo spindulys naudojant spyruoklę: 70 mm
Panaudojimas:
- centrinis šildymas
- grindų šildymas
- šaltas ir karštas vanduo
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Antidifuzinis 100%
Universali panaudojimas
Atsparumas aukštai temperatūrai
10 metų garantija
PZH Higienos Patvirtinimas
Serija
Ilgis
100 m
Skersmuo
20 mm
Tipas
Vamzdis
Saugumo informacija
Garantijos sąlygos
PZH testas
19,97%
Indeksas:
W97100-1620-100
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()