Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20
search
Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W, baltas - W110-0500-400-6300-20
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0500-400-6300-20
Aukštis:
500 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Mars elektrinis radiatorius 500 x 400 mm, 300 W yra idealus sprendimas šiuolaikiniams interjerams. Dėl kompaktiškų matmenų (500 mm aukščio, 400 mm pločio) ir elegantiškos baltos apdailos, jis tinka bet kuriame kambaryje. Galia 300 W užtikrina efektyvų šildymą, o integruotas termostatas palaiko optimalią temperatūrą. Valdymas rankenėle su LED ekranu ir tokios radiatoriaus funkcijos kaip Sensitive ir Comfort padidina naudojimo patogumą. Atspari korozijai danga ir galimybė taupyti energiją ECO režime daro jį patvariu ir taupančiu pasirinkimu. Reikalauja užpildymo vandeniu ar mišinio su glikoliu, o papildoma apsauga saugo nuo „sausos“ veiksenos. Yra reikalingi montavimo priedai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 500 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Spalva: Balta
Medžiaga: Plienas
Talpa: 1,9 l
Šildymo galia: 300 W
Šildymo strypų skaičius: 10
Bendras kaitinimo elemento ilgis: 438 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 349 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Valdymas rankenėle su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo „sausos“ veiksenos
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, atspari korozijai danga
Radiatorius tinkamam veikimui reikalauja užpildymo vandeniu ar vandens mišiniu, pvz., su glikoliu
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas ir atsarginiai dangteliai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą su tikslumu 5 laipsniais intervale nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas su galimybe nustatyti pastovią temperatūrą iki 50°C
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
ECO
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
500 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,97%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0500-400-6300-20
500 mm
400 mm
300 W
Plotis - 400 mm - ()