Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70
search
Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, juodas - W102-1800-600-6120-70
Šildymo galia: 1200 W Šildymo galia: 1200 W
Indeksas:
W102-1800-600-6120-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1200 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen Ares yra išskirtinis elektrinis radiatorius su įspūdingais matmenimis 1800 x 600 mm ir 1200 W galia. Elegantiška juoda spalva ir tvirta plieninė konstrukcija daro jį ne tik funkcionalų, bet ir estetišką. Su 39 kaitinimo elementais ir 1039 mm ilgais kaitinimo elementais užtikrina tolygaus šilumos paskirstymą. Įrengtas LED ekranas, termostatas ir funkcijos, tokios kaip Sensitive, Comfort ir ECO, leidžia tiksliai nustatyti temperatūrą. Be to, yra atsparus korozijai ir turi apsaugą nuo veikimo „sausai“.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 56 mm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Plienas
Talpa: 9,7 l
Šildymo galia: 1200 W
Kaitinimo elementų kiekis: 39
Kaitinimo elemento ilgis: 1039 mm
Elementas: 950 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Valdymas naudojant mažiklį su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo veikimo „sausai“
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga, atspari korozijai
Radiatoriui tinkamai veikti reikia užpildyti vandeniu arba vandens mišiniu, pvz., su glikoliu
Komplekte: pakaba, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą 5 laipsnių tikslumu, nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas galimybė nustatyti pastovią temperatūrą iki 50°C
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 1200 W
Renkantis 1200 W galios elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai pritaikyti jį prie radiatoriaus efektyvumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Komfortas
ECO
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Plotis
600 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
56 mm
Šildymo galia
1200 W
19,97%
Indeksas:
W102-1800-600-6120-70
1800 mm
600 mm
1200 W
Plotis - 600 mm - ()