Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20
search
Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 1200 W, baltas - W102-1800-600-6120-20
Šildymo galia: 1200 W Šildymo galia: 1200 W
Indeksas:
W102-1800-600-6120-20
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1200 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Ares yra išskirtinis elektrinis radiatorius, kurio matmenys 1800 x 600 mm ir galia 1200 W, užtikrinantis efektyvų šildymą elegantiškoje, baltoje spalvoje. Aukšta kokybė, plieno konstrukcija ir patvari dažų danga atspari korozijai garantuoja ilgą produkto tarnavimo laiką. Radiatorius turi 39 šildymo vamzdžius, termostatą su LED ekranu ir apsaugą nuo veikimo "sausai". Dėl tokių funkcijų kaip Sensitive, Comfort ir ECO galima tiksliai reguliuoti temperatūrą ir taupyti energiją.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 56 mm
Spalva: Baltas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 9,7 l
Šiluminė galia: 1200 W
Šildymo vamzdžių kiekis: 39
Bendras kaitinimo elemento ilgis: 1039 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 950 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Valdymas su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo veikimo "sausai"
Integruotas termostatas palaiko pageidaujamą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo komplektas ir uždengiantys kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą su tikslumu iki 5 laipsnių intervale nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas su galimybe nustatyti pastovią temperatūrą iki 50°C
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 1200 W
Renkantis 1200 W galios elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai pritaikyti jį prie radiatoriaus efektyvumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Komfortas
ECO
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Plotis
600 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
56 mm
Šildymo galia
1200 W
19,99%
Indeksas:
W102-1800-600-6120-20
1800 mm
600 mm
1200 W
Plotis - 600 mm - ()