Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20
search
Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrinis radiatorius 1500 x 500 mm, 600 W, baltas - W102-1500-500-2600-20
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Indeksas:
W102-1500-500-2600-20
Aukštis:
1500 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
600 W
Plotis - 500 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Ares yra modernus elektrinis radiatorius, kurio matmenys 1500 x 500 mm, puikiai tinkantis patalpoms šildyti. Su 600 W šildymo galia ir baltu spalva, pagamintas iš patvaraus plieno, užtikrina ne tik funkcionalumą, bet ir eleganciją. Su jutikliniu LED valdymu, integruotu termostatu ir funkcijomis, tokiomis kaip Sensitive, Comfort ir vaikų užraktas. Atsparus vandeniui, su IP44 apsauga, turi apsaugą nuo darbo „sausai“ ir patvarią dangą atsparią korozijai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1500 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 52 mm
Spalva: Baltas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 6,6 l
Šildymo galia: 600 W
Šildymo strypų kiekis: 29
Bendras šildytuvo ilgis: 656 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas per LED ekraną
Papildoma apsauga nuo darbo „sausai“
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Radiatoriui tinkamai veikti reikia užpildyti vandeniu arba vandens mišiniu, pvz., su glikoliu
Komplektas: pakabos, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą 40°C-65°C diapazone
- Vaikų užraktas leidžia užblokuoti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Plotis
500 mm
Aukštis
1500 mm
Gylis
52 mm
Šildymo galia
600 W
20%
Indeksas:
W102-1500-500-2600-20
1500 mm
500 mm
600 W
Plotis - 500 mm - ()