Mexen G00 termostatinis kampinis/tiesus rinkinys su S masku, Duplex, DN50, auksinė - W908-900-910-50
search
Indeksas:
W908-900-910-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Techninės specifikacijos:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Auksinė
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbo temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Apatinė jungtis 50 mm
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galima prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Maskuotės spalva: Auksinė
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Movos medžiaga: Žalvaris
Movos ilgis: 50 mm
Vidinis movos skersmuo: 20 mm
Šildymo jungčių skylių atstumas: 50 mm
Maskuotė susideda iš dvigubos rozetės ir dviejų movų
Komplekte yra papildomos jungtys daugiasluoksnėms 16x2 mm vamzdžiams ir 15 mm varinių vamzdžių jungtys
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Auksas
Dangtumas
Taip
19,92%