Mexen G00 ašinė termostatinis rinkinys su dekoratyviniu skydeliu S, auksinis - W903-900-909-50
search
Indeksas:
W903-900-909-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 ašinė termostatinis rinkinys su dekoratyviniu skydeliu S, auksinis, užtikrina puikų našumą ir elegantišką išvaizdą. Pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, garantuoja ilgaamžiškumą ir atsparumą temperatūrai iki 120°C bei darbiniam slėgiui iki 10 bar. Rinkinys apima radiatorinį įvadą ir uždarymo vožtuvą, leidžiantį tiksliai reguliuoti temperatūrą diapazone 0-29°C. Auksinė spalva bei dangai naudojamas nerūdijantis plienas suteikia estetinę ir modernią išvaizdą, idealiai derančią su bet kokiu interjeru.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Auksinė
Vožtuvų jungties diametras: G 1/2"
Darbinė temperatūra: max 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: max 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Dangos spalva: Auksinė
Rozečių medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozečių plotis: 65 mm
Rozečių aukštis: 7 mm
Vidinio skylės diametras: 21 mm
Įvorių medžiaga: Žalvaris
Įvorių ilgis: 50 mm
Vidinis įvorių diametras: 20 mm
Danga susideda iš dviejų atskirų rozečių ir įvorės
Komplekte įeina radiatorinis įvadas ir uždarymo vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Auksas
19,89%