Mexen G00 ašinė termostatinė sistema su R dangteliu, balta - W903-900-904-20
search
Žalvaris Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas Temperatūros reguliavimas
Indeksas:
W903-900-904-20
Tipas:
Ašinis
Serija:
G00
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 ašinė termostatinė sistema su R dangteliu, balta, pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu dėl žalvarinių vožtuvų ir plieninių žiedų. Rinkinys pasižymi balta spalva, sujungimo skersmeniu G 1/2" ir galvutės sriegiu M30 x 1,5 mm. Maksimali darbinė temperatūra yra 120°C, o darbinis slėgis 10 barų. Reguliavimo diapazonas yra 0-29°C, apsauga nuo užšalimo veikia prie 5°C. Komplekte yra maitinimo ir atjungimo radiatoriniai vožtuvai, užtikrinantys pilną funkcionalumą ir naudojimo patogumą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Balta
Vožtuvų sujungimo skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: max 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: max 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Dangtelių spalva: Balta
Žiedų medžiaga: Nerūdijantis plienas
Išorinis žiedų skersmuo: 65 mm
Žiedų aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Dangtelis sudarytas iš dviejų viengubų žiedų ir rankovės
Komplekte maitinimo ir atjungimo radiatorinis vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
2 metų garantija
G00
Tipas
Ašinis
Spalva
Baltas
Jungties skersmuo
G 1/2"
Dangtumas
Taip
Eksploatavimo instrukcija - radiatoriaus vožtuvas
Naudojimo instrukcija - termostatinis vožtuvas
Saugumo informacija - radiatoriaus vožtuvas
Saugumo informacija - termostatinė galvutė
19,91%