Mexen G00 ašinė termostatinė komplektas su dangteliu R, auksinė - W903-900-904-50
search
Indeksas:
W903-900-904-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 ašinė termostatinė komplektas su dangteliu R auksinės spalvos yra elegantiškas ir funkcionalus pasirinkimas jūsų namams. Pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą. Vožtuvai turi jungties skersmenį G 1/2" ir gali veikti temperatūrose iki 120°C bei slėgiu iki 10 barų. Komplekte yra nerūdijančio plieno dangteliai, kurie suteikia estetikos. Temperatūros reguliavimas nuo 0 iki 29°C su apsauga nuo užšalimo užtikrina naudojimo komfortą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Auksinė
Vožtuvų jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 barų
Galvos sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvos spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Dangtelių spalva: Auksinė
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Išorinis rozetės skersmuo: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Rankovės medžiaga: Žalvaris
Rankovės ilgis: 50 mm
Rankovės vidinis skersmuo: 20 mm
Danggatą sudaro dvi atskiros rozetės ir rankovė
Komplekte yra tiekimo ir atjungimo radiatoriaus vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Auksas
19,92%