Mexen G00 termostatinis ašinis komplektas su S maskuotė, baltas - W903-900-909-20
search
Indeksas:
W903-900-909-20
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 termostatinis ašinis komplektas su S maskuotė, baltas, yra idealus sprendimas šiuolaikiniams interjerams. Pagamintas iš žalvario, užtikrina patvarumą ir atsparumą aukštai temperatūrai (iki 120°C) ir slėgiui (iki 10 bar). Baltos vožtuvų ir maskuotės spalvos puikiai dera su bet kokiu interjero dizainu. Sriegis M30 x 1,5 mm ir lengvas temperatūros reguliavimas nuo 0 iki 29°C padidina funkcionalumą. Papildoma apsauga nuo užšalimo prie 5°C garantuoja be rūpesčių naudojimą bet kokiomis sąlygomis.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Balta
Vožtuvų jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Maskuotės spalva: Balta
Rozetų medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetų plotis: 65 mm
Rozetų aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Įvorių medžiaga: Žalvaris
Įvorių ilgis: 50 mm
Vidinis įvorių skersmuo: 20 mm
Maskuotę sudaro dvi atskiros rozetės ir įvorė
Komplekte įeina tiekimo ir atjungimo radiatorinis vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Baltas
19,98%