Mexen G00 termostatinis kampinis rinkinys su maskuotė S, auksinis - W901-900-909-50
search
Indeksas:
W901-900-909-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 auksinės spalvos termostatinis kampinis rinkinys su maskuotė S yra puikus pasirinkimas reikliausiems. Pagaminta iš žalvario, su galvutės sriegiu M30 x 1,5 mm ir plačia temperatūros reguliavimo skale nuo 0 iki 29°C, užtikrina tikslų valdymą. Charakteristika: atsparumas aukštai temperatūrai iki 120°C ir slėgiui iki 10 bar. Papildomai apsaugotas nuo užšalimo prie 5°C. Elegantiška auksinė spalva ir plieninė maskuotė suteikia estetiką bet kokiam interjerui.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Auksinė
Vožtuvų jungties skersmuo: G 1/2"
Darbo temperatūra: max 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: max 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Maskuotės spalva: Auksinė
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Maskuotę sudaro dvi atskiros rozetės ir rankovės
Komplekte - radiatoriaus tiekiamas ir atjungiamas vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Auksas
19,98%