Mexen G00 termostatinis kampinis rinkinys su R danga, baltas - W901-900-904-20
search
Žalvaris Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas Temperatūros reguliavimas
Indeksas:
W901-900-904-20
Tipas:
Kampinis
Serija:
G00
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 kampinis termostatinis rinkinys su R danga, baltas yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina funkcionalumą ir estetiką. Vožtuvų ir rankovių medžiaga yra žalvaris, o rozetės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir atsparumą. Sistema pasižymi maksimaliu darbinis slėgis 10 bar, darbinė temperatūra iki 120°C ir temperatūros reguliavimo diapazonu nuo 0°C iki 29°C. Rinkinys apima maitinimo ir atjungimo radiatorinį vožtuvą, suteikiantį universalų pritaikymą bei naudojimo patogumą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Balta
Vožtuvų jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinka: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Dangos spalva: Balta
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Išorinis rozetės skersmuo: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio kiaurymės skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Danga susideda iš dviejų atskirų rozetės ir rankovės
Komplekte radiatorinis vožtuvas maitinti ir atjungti
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
2 metų garantija
G00
Tipas
Kampinis
Spalva
Baltas
Jungties skersmuo
G 1/2"
Dangtumas
Taip
Eksploatavimo instrukcija - radiatoriaus vožtuvas
Naudojimo instrukcija - termostatinis vožtuvas
Saugumo informacija - radiatoriaus vožtuvas
Saugumo informacija - termostatinė galvutė
19,89%