Mexen G00 kampinis termostatinis komplektas su R maskuote, Duplex, DN50, auksinis - W907-900-905-50
search
Indeksas:
W907-900-905-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
„Mexen G00“ kampinis termostatinis su maskavimo dangteliu R yra išskirtinis funkcionalumo ir elegancijos derinys. Pagamintas iš žalvario, jis užtikrina patvarumą ir patikimumą. Auksinė spalva suteikia kiekvienai interjero dizaino detalėi puošnumo. Šildymo vožtuvas tiekimui ir uždarymui leidžia lengvą temperatūros reguliavimą (0-29°C) ir apsaugą nuo užšalimo. Kompaktiška konstrukcija su apatine jungtimi ir 50 mm tarpu bei galimybė montuoti galvutę iš kairės arba dešinės pusės užtikrina plačias įrengimo galimybes.
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Auksinė
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: max 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Šildymo vožtuvas tiekimui ir uždarymui
Apatinė jungtis su 50 mm tarpu
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: max 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Maskavimo spalva: Auksinė
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Movų medžiaga: Žalvaris
Movų ilgis: 50 mm
Vidinis movų skersmuo: 20 mm
Skylių tarpas radiatoriams prijungti: 50 mm
Maskavimo dangtelis susideda iš dvigubos rozetės ir dviejų movų
Komplekte pridedamos papildomos jungiamosios detalės daugiasluoksnėms 16x2 mm vamzdžiams bei variniams 15 mm vamzdžiams
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Auksas
Dangtumas
Taip
19,92%