Mexen G00 kampinis termostatinis komplektas su R maskuotė, Duplex, DN50, baltas - W907-900-905-20
search
Indeksas:
W907-900-905-20
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 kampinis termostatinis komplektas su R maskuotė, Duplex, DN50, baltas yra idealus sprendimas jūsų šildymo sistemai. Pagamintas iš žalvario, vožtuvas su G 1/2" jungties skersmeniu pasižymi balta spalva, maksimalia darbo temperatūra iki 120°C ir 10 bar darbiniu slėgiu. Jo konstrukcija leidžia apatinę jungtį su 50 mm atstumu, taip pat montuoti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės. Komplektas apima maskuotę su dviguba rozetė ir įmautes iš žalvario, kas suteikia estetišką išvaizdą ir patvarumą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Balta
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbo temperatūra: maks 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Šildymo vožtuvas tiekimo ir atjungimo
Apatinė jungtis su 50 mm atstumu
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo intervalas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Maskuotės spalva: Balta
Rosetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rosetės plotis: 115 x 65 mm
Rosetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Įmaučių medžiaga: Žalvaris
Įmaučių ilgis: 50 mm
Įmaučių vidinis skersmuo: 20 mm
Šildymo jungties angų atstumas: 50 mm
Maskuotę sudaro dviguba rozetė ir dvi įmautės
Komplekte yra papildomi jungtys 16x2 mm daugiasluoksniams vamzdžiams ir 15 mm variniams vamzdžiams
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Baltas
Dangtumas
Taip
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,9%