Mexen G00 termostatinis komplektas su kampiniu dangteliu R, auksinis - W901-900-904-50
search
Indeksas:
W901-900-904-50
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 termostatinis komplektas su kampiniu dangteliu R, auksinis, yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina eleganciją ir funkcionalumą. Pagamintas iš žalvario, užtikrina patvarumą ir atsparumą. Auksinės spalvos vožtuvai ir galvutė suteikia prabangų išvaizdos. Dirba iki 120°C temperatūroje ir maksimaliai 10 barų slėgiu. Dėl apsaugos nuo užšalimo ir tikslios 0-29°C temperatūros reguliavimo, užtikrina komfortą. Dekoratyvinis dangtelis su nerūdijančio plieno rozetomis papildo visumą, užtikrindamas tvarkingą išvaizdą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvų medžiaga: Žalvaris
Vožtuvų spalva: Auksinė
Vožtuvų jungties skersmuo: G 1/2"
Darbo temperatūra: maks 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Galvutės sriegs: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks 50 °C
Apsauga nuo užšalimo: 5°C
Dekoratyvinio dangtelio spalva: Auksinė
Rozetai medžiaga: Nerūdijantis plienas
Išorinis rozetos skersmuo: 65 mm
Rozetos aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Įvorių medžiaga: Žalvaris
Įvorių ilgis: 50 mm
Vidinis įvorių skersmuo: 20 mm
Dekoratyvinis dangtelis susideda iš dviejų atskirų rozetų ir įvorės
Komplekte šildytuvo tiekimo ir uždarymo vožtuvas
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Spalva
Auksas
19,98%