Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70
search
Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, juodas - W208-1800-420-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W208-1800-420-00-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
1800 mm
Šildymo galia:
655 W
Spalva - Juoda - ()
Mexen Omaha yra dekoratyvinis vertikalus radiatorius, pagamintas iš plieno, kurio matmenys yra 1800 mm aukščio ir 420 mm pločio. Dėl 655 W šiluminės galios puikiai tinka šiuolaikiniuose interjeruose. Radiatorius yra juodos spalvos (RAL 9005) ir turi patvarią dangą, atsparią korozijai. Universalios jungtys (šoninės 133 cm arba vidurinės 5 cm) ir maksimali darbinė temperatūra iki 95°C užtikrina universalumą ir saugumą naudojant. Į komplektą įeina laikikliai, montavimo rinkinys ir oro išleidiklis.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 420 mm
Gylis: 50 mm
Prisijungimo atstumas:
- 133 cm (šoninis) arba 5 cm (vidurinis)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 14,25 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 655 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinė
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir oro išleidiklis
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
1800 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
50 mm
Šildymo galia
655 W
Jungties atstumas
5 cm , 133 cm
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W208-1800-420-00-70
1800 mm
1800 mm
655 W