Mexen AXR 150 vonios ventiliatorius, baltas - W9602-150-00
search
Rutulinis guolis Rutulinis guolis
Tylus veikimas Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija Efektyvi ventiliacija
Indeksas:
W9602-150-00
Spalva:
Baltas
Skersmuo :
150 mm
Drėgmės jutiklis:
Ne
Laikmatis:
Ne
Skersmuo - 150 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen AXR 150 vonios ventiliatorius yra puikus sprendimas jūsų vonios kambariui. Dėl 150 mm skersmens ir maksimalaus 240 m3/h oro srauto užtikrina efektyvų ventiliavimą. Žemas energijos suvartojimas (18 W) ir tylus triukšmo lygis (35 dB) prisideda prie komfortiško naudojimo. Maitinamas 230 V/50 Hz įtampa, turi IPX4 apsaugos lygį, kuris užtikrina saugumą drėgname aplinkoje. Papildomi privalumai yra grįžtamoji sklendė, neleidžianti orui grįžti, ir rutuliniai guoliai, leidžiantys montuoti bet kurioje padėtyje.
Gaminio specifikacijos:
Skersmuo: 150 mm
Spalva: Balta
Maksimalus oro srautas: 240 m3/h
Maksimalus energijos suvartojimas: 18 W
Triukšmo lygis 3 m atstumu: 35 dB
Maitinimas: 230 V/ 50 Hz
Apsaugos lygis IP: IPX4
Ventiliatoriaus įranga:
- Grįžtamoji sklendė, neleidžianti orui grįžti iš ventiliacinių kanalų į patalpą
Matmenys:
A - 149 mm
B - 210 mm
C - 98 mm
D - 32 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Rutulinis guolis
Tylus veikimas
Efektyvi ventiliacija
Grįžtamasis vožtuvas
Apsaugos laipsnis IPX4
Montavimas ant sienos arba lubų
2 metų garantija
Serija
AXR
Skersmuo
150 mm
Spalva
Baltas
Forma
Apvalus
Drėgmės jutiklis
Laikmatis
Virvelinis jungiklis
Judesio jutiklis
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,97%
Tylus veikimas Tylus veikimas
Indeksas:
W9602-150-00
150 mm
Skersmuo - 150 mm - ()