Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20
search
Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, baltas - W217-1544-694-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W217-1544-694-00-20
Aukštis:
1544 mm
Spalva:
Plotis:
694 mm
Šildymo galia:
1550 W
Spalva - Baltas - ()
Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm yra išskirtinis funkcionalumo ir estetikos derinys. Pagamintas iš aukštos kokybės plieno, siūlo 1550 W šildymo galią ir apsaugą nuo korozijos dėl ilgaamžės dažų dangos. Radiatorius yra 1544 mm aukščio, 694 mm pločio ir 60 mm gylio, pasiekiamas universalia balta spalva (RAL 9016). Produktas siūlo šoninį ir centrinį pajungimą, taip pat atsparus aukštoms temperatūroms (iki 95 °C) ir aukštam darbiniam slėgiui (0,6 Mpa).
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1544 mm
Plotis: 694 mm
Gylis: 60 mm
Pajungimo tarpai:
- 150 cm (šoninis) arba 5 cm (centrinis)
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 17,20 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1550 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centrinės
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, ilgaamžiškas dažų dangos atsparumas korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, uždengimo kištukai ir ventiliacijos vožtuvas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
694 mm
Aukštis
1544 mm
Gylis
60 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1550 W
Jungties atstumas
150 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Saugumo informacija
20%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W217-1544-694-00-20
1544 mm
694 mm
1550 W