Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70
search
Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70 Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - W209-1125-600-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W209-1125-600-00-70
Aukštis:
1125 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
799 W
Mexen Provo dekoratyvinis radiatorius 1125 x 600 mm, 799 W, juodas - tai modernus dizainas ir aukštas funkcionalumas. Pagamintas iš tvirto plieno ir padengtas korozijai atsparia lakine danga. Siūlo didelę šiluminę galią 799 W esant maksimaliam darbiniam slėgiui 0.4 MPa ir darbinei temperatūrai iki 95°C. Montavimo universalumas (šoninė ir centrinė jungtys) bei estetinis, juodas spalvos dizainas puikiai dera bet kurioje erdvėje. Komplekte: tvirtinimo rinkinys, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir ventiliavimo vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1125 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 65 mm
Jungties atstumas:
- 55 cm (šoninė) arba 5 cm (centrinė)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 18,38 kg
Talpa: 8 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,4 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 799 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centrinė
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, patvari lakinė danga, atspari korozijai
Komplekte: tvirtinimo rinkinys, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir ventiliavimo vožtuvas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
600 mm
Aukštis
1125 mm
Gylis
50 mm
Šildymo galia
799 W
Jungties atstumas
5 cm , 55 cm
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
20%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W209-1125-600-00-70
1125 mm
600 mm
799 W