Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20
search
Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekoratyvinis radiatorius 1216 x 440 mm, 542 W, baltas - W205-1216-440-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W205-1216-440-00-20
Aukštis:
1216 mm
Spalva:
Plotis:
440 mm
Šildymo galia:
542 W
Spalva - Baltas - ()
Mexen Alaska yra vertikalus dekoratyvinis radiatorius, pagamintas iš plieno, baltos spalvos. Jo matmenys yra 1216 mm aukščio, 440 mm pločio ir 56 mm gylio, todėl jis puikiai tinka įvairiems interjerams. Šildymo galia siekianti 542 W užtikrina efektyvų šildymą. Unikali danga atspari korozijai, o komplekte yra montavimo rinkinys ir apdailos elementai. Produktas skirtas universaliam montavimui su vidurine jungtimi, kurios atstumas 5 cm.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1216 mm
Plotis: 440 mm
Gylis: 56 mm
Jungties atstumas: 5 cm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 12 kg
Atsparumo ugniai klasė: A1
Darbo temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 542 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinės
Aukštos kokybės, atspari korozijai danga
Komplekte: laikikliai, montavimo komplektas, uždengiamoji kamštis ir ventiliatorius
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
440 mm
Aukštis
1216 mm
Gylis
56 mm
Tipas
Dekoratyvinis
542 W
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Centras
Saugumo informacija
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,97%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W205-1216-440-00-20
1216 mm
440 mm
542 W