Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 20W, Neutrali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Neutrali spalva Neutrali spalva
Indeksas:
L100-E27-2040-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
2100 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Sriegių tipas: E27
Galia: 20 W
Atitinkama galia: 100 W
Šviesos srautas: 2100 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų perdavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritemdymas: Ne
Gaubto spalva: Pieniškas
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų kiekis pakuotėje: 3
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Neutrali spalva
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
2100 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Ilość sztuk
4
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,86%