Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED lemputė E27, A70, 18W, Šalta - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šalta šviesa Šalta šviesa
Indeksas:
L100-E27-1865-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 138 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A70
Cokolio tipas: E27
Galia: 18 W
Ekivalenti galia: 100 W
Šviesos srautas: 1890 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvos temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritemdymo galimybė: Ne
Gaubto spalva: Pieninis
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vienetų kiekis pakuotėje: 3
Šviesos kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 18 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
LED technologija
Šalta šviesa
Plotis
60 mm
Aukštis
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
4
Informacija apie saugumą
18,91%