Mexen AL-O rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 mb - W97105-1620-100
search
Mexen AL-O rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 mb - W97105-1620-100 Mexen AL-O rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 mb - W97105-1620-100 Mexen AL-O rura PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 mb - W97105-1620-100
Antidifuzinis 100% Antidifuzinis 100%
Indeksas:
W97105-1620-100
Skersmuo :
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()
Techniniai duomenys:
Ilgis: 100 mb
Išorinis skersmuo: 20 mm
Sienelės storis: 2 mm
Tarpinio sluoksnio storis: 0,23 mm
Sluoksnių skaičius: 5
Išorinis sluoksnis: Sietinis polietilenas
Tarpinis sluoksnis: Aliuminis
Vidinis sluoksnis: Sietinis polietilenas
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis esant 20°C: 10 bar
Atsparumas dujų pralaidumui ir korozijai: 100% antifuzija
Ilginio plėtimosi koeficientas: 0,024mm/(m·K)
Šilumos laidumas: 0,43 W/(m²K)
Reakcija į ugnį: klasė E
Minimalus lenkimo spindulys rankiniu būdu: 100 mm
Minimalus lenkimo spindulys naudojant spyruoklę: 70 mm
Paskirtis:
- centrinis šildymas
- grindinis šildymas
- šaltas ir karštas vartotojų vanduo
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Antidifuzinis 100%
Skersmuo
20 mm
PZH testas
19,97%
Indeksas:
W97105-1620-100
20 mm
Skersmuo - 20 mm - ()