Mexen BRASS žalvarinis dangtelis 1 GW - W97414-10
search
Mexen BRASS žalvarinis dangtelis 1 GW - W97414-10 Mexen BRASS žalvarinis dangtelis 1 GW - W97414-10
Žalvaris Žalvaris
1 MPa 1 MPa
Atsparumas aukštai temperatūrai Atsparumas aukštai temperatūrai
Indeksas:
W97414-10
Tipas:
Užsklanda
Jungties skersmuo 1:
1" vidinis sraigtas (VS)
Tipas - Užsklanda - ()
Techniniai duomenys:
Jungties skersmuo 1: 1" GW
Medžiaga: žalvaris
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas aukštai temperatūrai
10 metų garantija
PZH Higienos Atestas
Serija
Tipas
Užsklanda
Jungties skersmuo 1
1" vidinis sraigtas (VS)
Montavimo instrukcijos
Saugumo informacija
Garantijos sąlygos
Patvirtintas PZH
16,32%
Žalvaris Žalvaris
1 MPa 1 MPa
Indeksas:
W97414-10
1" vidinis sraigtas (VS)