Mexen Bolt vonios radiatorių 1000 x 400 mm, 228 W, juodas - W126-1000-400-00-70
search
Mexen Bolt vonios radiatorių 1000 x 400 mm, 228 W, juodas - W126-1000-400-00-70 Mexen Bolt vonios radiatorių 1000 x 400 mm, 228 W, juodas - W126-1000-400-00-70 Mexen Bolt vonios radiatorių 1000 x 400 mm, 228 W, juodas - W126-1000-400-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W126-1000-400-00-70
Aukštis:
1000 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
228 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1000 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 40 mm
Jungčių atstumas:
- 35 cm (apatinės) arba 5 cm (vidurinės)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 7,75 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 228 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinės
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Galimybė įrengti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplektacijoje: pakabos, montavimo rinkinys, aklės ir oro išleidiklis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
1000 mm
Gylis
40 mm
Tipas
Šildymo galia
228 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
35 cm , 5 cm
Jungtis
Centras , Apatinė
Orientacija
Vertikali
Informacija apie saugumą
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W126-1000-400-00-70
1000 mm
400 mm
228 W
Plotis - 400 mm - ()