Mexen Palmdale vinilo plokštės 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC padas, 4 V-Fuga, Ąžuolas - F1327-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinilo plokštės 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC padas, 4 V-Fuga, Ąžuolas - F1327-1227-187-255-4V1-01 Mexen Palmdale  vinilo plokštės 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC padas, 4 V-Fuga, Ąžuolas - F1327-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Klijavimo montavimas Klijavimo montavimas
Dėvėjimosi klasė: AC4 Dėvėjimosi klasė: AC4
Indeksas:
F1327-1227-187-255-4V1-01
Ilgis:
1227 mm
Plotis:
187 mm
Storis:
2,5 mm
Struktūra:
Raštas - Lenta - ()
Mexen Palmdale vinilinės plokštės yra puikus pasirinkimas dėl savo išskirtinių savybių. Šios plokštės yra 1227 mm ilgio, 187 mm pločio ir 2,5 mm storio, su 0,55 mm storio atsparumo sluoksniu, suteikiančiu joms AC4 klasės atsparumą. Naudingumo klasė 32 rodo jų tinkamumą intensyviam naudojimui. Komplektacijoje yra 12 vienetų, kurių bendras plotas 2,75 m². Plokštės turi ąžuolo struktūrą ir yra pagamintos iš plastiko, montuojamos klijuojant. DS klasės neslystamumas, šilumos laidumas 0,087 W/mK ir 4 pusių V-Fuga užtikrina aukščiausią kokybę. PCV integruotas paklotas ir 100% atsparumas vandeniui prisideda prie ilgalaikio patvarumo ir lengvo valymo. Produkto antistatika ≤ 2kV, o plaukimas šilumos grindims yra visiškai suderinamas.
Produkto specifikacija:
Ilgis: 1227 mm
Plotis: 187 mm
Storis: 2,5 mm
Dėvėjimo sluoksnio storis: 0,55 mm
Abrasinės klasė: AC4
Naudingumo klasė: 32
Vienetų skaičius pakuotėje: 12
M² kiekis pakuotėje: 2,75
Struktūra: Ąžuolas
Medžiaga: Plastikas
Montavimo būdas: Klijuojama
Antislidinimo klasė: DS
Šiluminė laidumas: 0,087 W/mK
Antistatikas ≤ 2kV
4 pusių V-Fuga
Integruotas PVC pagrindas
Atsparumas vandeniui - 100%
Paviršius palengvinantis valymą
Atsparumas mechaniniams pažeidimams ir įbrėžimams
Suderinamumas su žematemperatūriniu grindų šildymu
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LVT
Klijavimo montavimas
Dėvėjimosi klasė: AC4
Visuomeninio naudojimo klasė: 32
Integruotas pagrindas
Atsparūs vandeniui
Minkšti ir malonūs liesti
Medžio struktūra
Tobula patalpų akustika
Patvarus
Atsparus ugniai
Neslidūs
V-griovelis
Tinka grindų šildymui
Atsparūs nešvarumams
Antistatinės
20 metų garantija
Serija
Ilgis
1227 mm
Plotis
187 mm
Storis
2,5 mm
Raštas
Medžiaga
Plastikas
Montavimo būdas
Klijai
Dėvėjimo sluoksnio storis
0,55 mm
Kiekis pakuotėje
12
Kiekis m² pakuotėje
2,75
V-Fuga
Struktūra
Atspalvis
Natūrali
Pavyzdys
Ne
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugą
19,78%
Grindų kvadratiniai metrai
m2
+10% akcijų
2.7533 m2
Pakuočių suma 1 - Gabalų skaičius: 12
LVT LVT
Indeksas:
F1327-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm