Mexen Pino elektrinis radiatorius su rankšluosčių laikikliais 1405 x 242 mm, 200 W, baltas - W301-1405-242-00-20
search
Mexen Pino elektrinis radiatorius su rankšluosčių laikikliais 1405 x 242 mm, 200 W, baltas - W301-1405-242-00-20 Mexen Pino elektrinis radiatorius su rankšluosčių laikikliais 1405 x 242 mm, 200 W, baltas - W301-1405-242-00-20 Mexen Pino elektrinis radiatorius su rankšluosčių laikikliais 1405 x 242 mm, 200 W, baltas - W301-1405-242-00-20
Šildymo galia: 200 W Šildymo galia: 200 W
Plienas Plienas
Kaitinimo elementas Kaitinimo elementas
Indeksas:
W301-1405-242-00-20
Aukštis:
1405 mm
Spalva:
Plotis:
242 mm
Šildymo galia:
200 W
Spalva - Baltas - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1405 mm
Plotis: 242 mm
Gylis: 42 mm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Šildymo galia: 200 W
Šildymo strypų kiekis: 3
Rankšluosčių laikiklių kiekis: 6
Maitinimo laido ilgis: 1,6 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP24
Lietimo valdymas per LED ekraną
Įmontuotas termostatas palaiko pageidaujamą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, tvirta lako danga atspari korozijai
Komplekte: pakabinimo įtaisas, montavimo rinkinys ir užsukimo kištukai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 30°C iki 60°C
- Smart galimybė nustatyti radiatoriaus veikimo laiką nuo 1 iki 8 valandų
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 200 W
Renkantis 200 W elektrinį šildytuvą, svarbu tinkamai jį suderinti su radiatoriaus našumu, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Kaitinimo elementas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Smart
Apsauga nuo nereikalingo šildymo
Atsparumas matinimui ir korozijai
2 metų garantija
Serija
Plotis
242 mm
Aukštis
1405 mm
Gylis
42 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
200 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montažas
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,95%
Plienas Plienas
Indeksas:
W301-1405-242-00-20
1405 mm
242 mm
200 W