Mexen G00 kampu termostatų komplektas su maskuojančia S, Duplex, DN50, baltas - W907-900-910-20
search
Indeksas:
W907-900-910-20
Spalva:
Baltas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Baltas - ()
Mexen G00 kampu termostatų komplektas su maskuojančia S, Duplex, DN50 baltos spalvos yra idealus sprendimas šiuolaikinėms šildymo sistemoms. Pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, garantuoja patvarumą ir patikimumą. Pasižymi maksimaliu darbinio slėgio 10 bar ir darbine temperatūra iki 120°C. Radiatoriaus vožtuvas turi apatinį prisijungimą 50 mm bei galimybę reguliuoti temperatūrą nuo 0 iki 29°C. Be to, gaminys aprūpintas nerūdijančio plieno maskuote, kuri suteikia elegantišką išvaizdą.
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Balta
Vožtuvo prisijungimo skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Radiatoriaus vožtuvas, skirtas tiekimui ir uždarymui
Apatinio prijungimo matmenys: 50 mm
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Balta
Skalės reguliavimas: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Maskuotės spalva: Balta
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Radiatoriaus prijungimo skylės matmenys: 50 mm
Maskuotė susideda iš dvigubos rozetės ir dviejų rankovių
Komplekte yra papildomi jungiamieji elementai 16x2 mm daugiasluoksniams vamzdžiams ir 15 mm variniams vamzdžiams
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
Atsparumas ir patvarumas
Spalva
Baltas
Dangtumas
Taip
19,9%