Mexen G00 termostatinis rinkinis kampinis/tiesus, Duplex, DN50, auksinis - W908-900-50
search
Žalvaris Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas Temperatūros reguliavimas
Indeksas:
W908-900-50
Tipas:
Tiesus, Kampinis
Serija:
G00
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 termostatinis rinkinis kampinis/tiesus, Duplex, DN50, auksinis, suteikia išskirtinę funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Pagamintas iš žalvario su elegantišku auksiniu paviršiumi, rinkinis yra pritaikytas įvairiems jungties tipams. Jam būdingas maksimalus darbinis slėgis 10 barų ir temperatūros reguliavimo diapazonas nuo 0 iki 29°C. Komplekte yra daugiasluoksnių ir varinių vamzdžių jungiamosios dalys, taip pat universalūs sprendimai sienos ar grindų instaliacijoms. Idealus pasirinkimas modernioms ir stilingoms šildymo instaliacijoms.
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Auksinė
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Apatinė jungtis su 50 mm išdėstymu
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Komplekte papildomi 16x2 mm daugiasluoksnių vamzdžių ir 15 mm varinių vamzdžių jungiamosios dalys
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
2 metų garantija
G00
Tipas
Tiesus , Kampinis
Spalva
Auksas
Jungties skersmuo
G 1/2"
Dangtumas
Ne
Eksploatavimo instrukcija - radiatoriaus vožtuvas
Naudojimo instrukcija - termostatinis vožtuvas
Saugumo informacija - radiatoriaus vožtuvas
Saugumo informacija - termostatinė galvutė
19,99%