Mexen G00 termostatinis kampinis komplektas, Duplex, DN50, auksinis - W907-900-50
search
Žalvaris Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas Temperatūros reguliavimas
Indeksas:
W907-900-50
Tipas:
Kampinis
Serija:
G00
Spalva:
Auksas
Jungties skersmuo:
G 1/2"
Spalva - Auksas - ()
Mexen G00 termostatinis kampinis komplektas, Duplex, DN50, auksinis, siūlo puikius techninius parametrus. Pagamintas iš žalvario ir prieinamas elegantiškos auksinės spalvos, vožtuvas turi G 1/2" jungties skersmenį, maksimalų darbinį slėgį 10 bar bei darbinę temperatūrą iki 120°C. Dėl apatinės jungties su 50 mm atstumu ir galvutės sriegio M30 x 1,5 mm, komplektas užtikrina paprastą montavimą. Temperatūros reguliavimo sistema nuo 0 iki 29°C ir apsauga nuo užšalimo 5°C yra papildomi privalumai.
Techniniai duomenys:
Vožtuvo medžiaga: Žalvaris
Vožtuvo spalva: Auksinė
Vožtuvo jungties skersmuo: G 1/2"
Darbinė temperatūra: maks. 120 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Radiatoriaus tiekimo ir atjungimo vožtuvas
Apatinė jungtis su 50 mm atstumu
Galvutės sriegis: M30 x 1,5 mm
Galvutės spalva: Auksinė
Reguliavimo skalė: 0-5
Temperatūros reguliavimo intervalas: 0-29 °C
Aplinkos temperatūra: maks. 50 °C
Apsauga nuo užšalimo 5°C
Galimybė prijungti galvutę iš kairės arba dešinės vožtuvo pusės
Komplekte yra papildomi jungtukai daugiasluoksnėms 16x2 mm vamzdžiams bei varinėms 15 mm vamzdžiams
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Žalvaris
Apsauga nuo užšalimo
Temperatūros reguliavimas
1 MPa
Produktas pritaikytas darbui sistemose, kur darbinis slėgis gali siekti iki 1 MPa (10 barų). Tai svarbus parametras, užtikrinantis tinkamą ir saugų veikimą santykinai aukšto slėgio sistemose.
2 metų garantija
G00
Tipas
Kampinis
Spalva
Auksas
Jungties skersmuo
G 1/2"
Dangtumas
Ne
Eksploatavimo instrukcija - radiatoriaus vožtuvas
Naudojimo instrukcija - termostatinis vožtuvas
Saugumo informacija - radiatoriaus vožtuvas
Saugumo informacija - termostatinė galvutė
19,99%