Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20
search
Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, baltas - W957-0600-20
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Indeksas:
W957-0600-20
Spalva:
Baltas
Šildymo galia:
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()
Spalva - Baltas - ()
Elektrinis kaitintuvas Mexen FA-BG8 600 W, baltas yra puikus pasirinkimas jūsų komfortui ir energijos taupymui. Dėl 600 W šildymo galios ir 230V/50 Hz darbo įtampos jis efektyviai šildo patalpas. Integruotas LED ekranas, apsauga nuo darbo sausai ir daugiafunkcionalumas (Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost, vaikų apsauga) užtikrins saugumą ir prisitaikymą prie individualių poreikių. Ideali bendro ilgio (639 mm) ir šildymo elemento (540 mm) bei apsaugos laipsnio IP44 funkcionalumas.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 639 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Spalva: Balta
Šildymo galia: 600 W
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Jungties laidas: 1,5 m
Kaitintuvo sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo darbo "sausai"
Kaitintuvo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tikslumu iki 5 laipsnių diapazone nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas su galimybe nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo skysčio užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Vaikų apsauga leidžia užblokuoti kaitintuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
600 W
Spalva
Baltas
Naudotojo instrukcija
Saugumo informacija
19,97%
Indeksas:
W957-0600-20
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()