Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20
search
Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas - W957-0300-20
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W957-0300-20
Spalva:
Baltas
Šildymo galia:
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen FA-BG8 elektrinis kaitinimo elementas 300 W, baltas yra elektroniniu būdu valdomas įrenginys, kuris padidina šiluminį komfortą jūsų namuose. Kaitinimo elementas, kurio bendras ilgis 409 mm ir galia 300 W, užtikrina greitą ir efektyvų šildymą. 230V/50 Hz maitinimas ir 1,5 m ilgio prijungimo laidas palengvina montavimą. IP44 sistema suteikia apsaugą nuo vandens, o įmontuotas LED ekranas ir tokie režimai kaip ECO, Anti-frost bei vaikų apsauga padidina funkcionalumą ir saugumą.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 409 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 310 mm
Spalva: Balta
Šildymo galia: 300 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Prijungimo laidas: 1,5 m
Kaitinimo elemento sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas rodantis veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo veikimo be vandens
Kaitinimo elemento funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tiksliai 5 laipsnių intervale nuo 30°C iki 70°C
- ECO energijos taupymas, leidžiantis nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Vaikų apsauga leidžia užblokuoti kaitinimo elemento valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Jautrus
Komfortas
Smart
ECO
Apsauga nuo užšalimo
Tėvų kontrolė
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
2 metų garantija
Serija
Šildymo galia
300 W
Spalva
Baltas
Naudotojo instrukcija
Saugumo informacija
19,95%
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W957-0300-20
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()