Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70
search
Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70 Mexen FA-BG8 elektrinis kaitintuvas 600 W, juodas - W957-0600-70
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Indeksas:
W957-0600-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-BG8 yra aukštos klasės elektrinis kaitintuvas, kurio galia yra 600 W ir elegantiška juoda spalva. Jis pasižymi bendru ilgiu 639 mm ir kaitinimo elemento ilgiu 540 mm. Turi LED ekraną ir daugybę funkcijų, tokių kaip sensitive, comfort, smart, eco ir anti-frost. Apsauga nuo veikimo "sausu" režimu ir tėvų užrakto funkcija padidina naudojimo saugumą. Produktas veikia su 230V/50Hz įtampa ir turi 1,5 m ilgumo prijungimo laidą. Puikiai tinka visiems namų poreikiams, nes turi IP44 apsaugos laipsnį.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 639 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 540 mm
Spalva: Juoda
Šildymo galia: 600 W
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Prijungimo laidas: 1,5 m
Kaitintuvo sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo veikimo "tuščiame"
Kaitintuvo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tiksliai iki 5 laipsnių diapazone 30°C-70°C
- ECO taupo energiją, leidžiant nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Tėvams skirtas užraktas leidžia užblokuoti kaitintuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
600 W
Spalva
Juoda
Naudotojo instrukcija
Saugumo informacija
19,97%
Indeksas:
W957-0600-70
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()