Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70
search
Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas, juodas - W957-0300-70
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W957-0300-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-BG8 300 W elektrinis kaitinimo elementas juodos spalvos yra aukštųjų technologijų įrenginys, užtikrinantis efektyvų šildymą. Su 409 mm bendru ilgiu ir 310 mm ilgio šildymo elementu, idealiai tinka įvairioms paskirtims. Kaitinimo elementas siūlo funkcijas, tokias kaip Sensitive (temperatūros nustatymas iki 5 laipsnių tikslumu), Comfort (džiovinimo funkcija), Smart (savaitinis veikimo grafikas), ECO (energijos taupymas), Anti-frost (apsauga nuo užšalimo) bei tėvų užraktas.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 409 mm
Šildymo elemento ilgis: 310 mm
Spalva: Juoda
Šildymo galia: 300 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Jungiamasis laidas: 1,5 m
Kaitinimo elemento srieginis jungtis: G 1/2"
Apsaugos lygis: IP44
LED ekranas rodo veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo "sausos" veiklos
Kaitinimo elemento funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą 5 laipsnių tikslumu intervale 30°C-70°C
- ECO energijos taupymo funkcija leidžia nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, jei temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Tėvų užraktas leidžia užrakinti kaitinimo elemento kontrolerį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Jautrus
Komfortas
Smart
ECO
Apsauga nuo užšalimo
Tėvų kontrolė
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
2 metų garantija
Serija
Šildymo galia
300 W
Spalva
Juoda
Naudotojo instrukcija
Saugumo informacija
19,95%
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W957-0300-70
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()