Mexen WXR 100 vonios ventiliatorius, baltas - W9605-100-00
search
Indeksas:
W9605-100-00
Skersmuo :
100 mm
Ne
Skersmuo - 100 mm - ()
Mexen WXR 100 vonios ventiliatorius yra idealus sprendimas Jūsų vonios kambariui. Skersmuo 100 mm ir balta spalva leidžia ventiliatoriui derėti prie bet kokio interjero. Dėl 130 m3/h oro srauto ir maksimalios 12 W galios ventiliatorius efektyviai vėdina patalpą, sunaudodamas mažai energijos. Tylus 34 dB triukšmo lygis užtikrina komfortą naudojant. Įrengtas atbulinis vožtuvas ir guoliai, užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir galimybę montuoti bet kokioje padėtyje.
Produkto specifikacija:
Skersmuo: 100 mm
Spalva: Balta
Maksimalus oro srautas: 130 m3/h
Maksimali galia: 12 W
Triukšmo lygis 3 m atstumu: 34 dB
Maitinimas: 230 V/ 50 Hz
Apsaugos laipsnis IP: IPX2
Ventiliatoriaus įranga:
- Atbulinis vožtuvas, neleidžiantis orui grįžti iš ventiliacinės sistemos į patalpą
Matmenys:
A - 99 mm
B - 153 mm
C - 91 mm
D - 23 mm
Grįžtamasis vožtuvas
Apsaugos laipsnis IPX2
Serija
WXR
Skersmuo
100 mm
Saugumo informacija
19,68%
Indeksas:
W9605-100-00
100 mm
Skersmuo - 100 mm - ()